Juryleden Nederland en Europa

Hier volgt een lijst van juryleden en hun op dit moment behaalde level. Voor aanvraag van juryleden kunt u zich rechtstreeks wenden tot de juryleden zelf.

Laatste update juni 2010

 

NAME NATION LEVEL IN SPORT SINCE EMAIL
Renate den   Haan NL 4 1998 luepera@live.nl
Frans van   Roij NL 4 1998 frans@dogfrisbee.nl
Erica Honingh NL 4 2001 bluemagicriver@online.nl
Yvette   Elzinga NL 4 2001 yvette@flyemhigh.nl
Reint Elzinga NL 4 2001 reint@flyemhigh.nl
Christopher   Jolink NL 4 2002 chrisjolink@gmail.com
Holger   Bethmann DE 4 2003 holger@border-collies.org
Sabine Bruns DE 4 2002 sabine@crazyflyndogs.de
Marcus Wolff DE 4 2002 marcus@crazyflyndogs.de
Michael   Grubert DE 4 1998 michael.grubert@web.de
Peter   Altenberg DE 4 2003 peter-altenberg@t-online.de
Martin   Schmucker DE 4 2004 mschmucker@agility-team-cologne.de
Sandra   Hoveler DE 4 2004 shoeveler@agility-teamcologne.de
Elleke Paans NL 3 2001 4alldogs@home.nl
Pierre van   Gemert NL 3 2001 Unknown
Sevenne Odijk NL 3 2001 s.odijk@chello.nl
Dennis Damen NL 3 2003 dennis@dogfrisbeedemoteam.nl
Hylke Walters NL 3 2003 hylke77@yahoo.com
Natasja   Meulenkamp NL 3 2003 natasja@infracom.info
Wiel Weijers NL 3 2003 denethor@home.nl
John Stabel NL 3 2003 johnstabel@kpnmail.nl
Joke Zirkzee NL 3 2003 joke.zirkzee@hetnet.nl
Miranda   Hesselink NL 3 2005 info@discoverfrisbee.nl
Diny Damen NL 3 2003 frisbee_freaks@hotmail.com  
Willeke   Machgeels NL 3 2003 frisbee_freaks@hotmail.com  
Marcel Koning NL 3 2005 marcel@dogfrisbee.nl
Suzanne   Koning NL 3 2005 suzanne@dogfrisbee.nl
Annelies   Weber NL 3 2005 ya-jive@hotmail.com
Ben Honingh NL 3 2000 bluemagicriver@online.nl
Ben Bleeker NL 3 2002 sj.bleeker@quicknet.nl
Irene Bleeker NL 3 2002 sj.bleeker@quicknet.nl
Priscilla   Bleeker NL 3 2003 priscill.a@hotmail.com
Mike Bleeker NL 3 2002 mikebleeker@hotmail.nl
Jos van Veen NL 3 2006 fam.van.veen@wanadoo.nl  
Patrick van   Veen NL 3 2005 Unknown
Riet van Veen NL 3 2006 fam.vanveen@ziggo.nl
Petra Ouwens NL 3 2005 houwens@wanadoo.nl
Rob Buis NL 3 2003 buis_r@quicknet.nl
Laura Gessner DE 3 2003 laura@crazyborders.de
Kirsten   Grubert DE 3 1999 ki-dogs@web.de
Katja Matzke DE 3 2004 info@katja-matzke.de
Frank Funke DE 3 2007 sandra_funke@gmx.net
Sandra Funke DE 3 2007 sandra_funke@gmx.net
Jacub Stybr CZ 3 2005 jakub.stybr@seznam.cz
Ingrid Paans NL 2 2001 4alldogs@home.nl 
Arno van   Hamburg NL 2 2001 info@hondenfrisbee.nl
Arie Konings NL 2 2001 info@hondenschool-ariekonings.nl
Noelle   Hoorneman NL 2 2003 carrynoelle@gmail.com  
Karin vd   Biggelaar NL 2 2003 info@talking-dogs.nl  
Ronald Wijnen NL 2 2003 ronaldwijnen@home.nl
Petra van   Rijn NL 2 2004 Petra@relaxdog.nl
Pieter Bal NL 2 2005 pieterbal@hotmail.com
Loes van   Bezouw NL 2 2006 info@vanbezouw.nl
Miranda Knoef NL 2 2006 m.knoeff@live.nl
Tamara Tax NL 2 2006 guide_thamara@hotmail.com
Angelique   Huisman NL 2 2005 info@frisbeefundogs.nl
Peter van   Halderen NL 2 2007 pedrosonld@gmail.com
Patrick van   Rosmalen NL 2 2007 patrick@dogfrisbeedemoteam.nl
Ine Selder NL 2 2007 blue.spot@home.nl
Marloes When NL 2 2008 marloes@dogfrisbeedemoteam.nl
Michel de   Looff NL 2 2008 Unknown
Gaby van   Hemert NL 2 2006 gcastellano@hotmail.com
Janneke Kalb NL 2 2006 jannekekalb@quicknet.nl
Kasper van   Hemert NL 2 2008 blackmane1981@hotmail.com
Jos van Sluis NL 2 2007 Unknown
Remco van   Veen NL 2 2007 remcovveen@hotmail.com
Eric van der   Kraan NL 2 2006 ejvanderkraan@gmail.com
Suzanne van   der Kraan NL 2 2006 svdkraan@gmail.com
Marco Foekema NL 2 2007 foekema@hotmail.com
Ferry Huibers NL 2 2006 FerryHuibers@quicknet.nl
Christiane   Schneider DE 2 2004 cschneidler@agility-team-cologne.de
Kai Schneider DE 2 2004 kschneidler@agility-team-cologne.de
Thomas Sander DE 2 2008 tsander64@yahoo.de
Krissi   Schumacher DE 2 2004 krissi75@arcor.de
Odo Veuskens DE 2 2004 odo@veuskens.com
Birte   Grieblinger DE 2 2005 grieblinger@netcologne.de  
Daniel   Sprengnoeder DE 2 2004 dsprengnoeder@agility-team-cologne.de
Sandra   Borchert DE 2 2004 sborchert@agility-team-cologne.de
Michael   Bechte DE 2 2008 sandokan@versanet.de
Bettina Koch DE 2 2008 bettinakoch@clickerhun.de
Jean   McCollister SL 2 2007 mccollister@siol.net
Lydia Stobbe GE 2 2005 lydia1stobbe@aol.com
Anne Degraeff BE 2 2001 anne.degraef@pandora.be
Lucie   Schönová CZ 2 2006 lucky.darri@seznam.cz
Yvona Androva CZ 2 2006 ya@seznam.cz
Alena   Smolíková CZ 2 2006 aja.smola@seznam.cz
Tomáš Kocian CZ 2 2006 tomas@chodskypes.eu
Andrea Vallo HU 2 2006 bb@interware.hu
Tamás   Dávidházi HU 2 2007 d.tomi@freemail.hu
Maria Halicka PL 2 2005 Unknown
Anna   Calomfirescu PL 2 2006 goldagip@poczta.onet
Fabien-Denis Beauprez FR 1 2013 Unknown
Kris Maes BE 1 2013 Kris.Maes4@pandora.be
Manon van Besouw NL 1 2013 Unknown
Kitty Zwanink NL 1 2005 kitty.zwanink@chello.nl
Bets Lueb NL 1 2005 dakokirian@chello.nl
Jolanda   Aalpol NL 1 2006 Unknown
Janny Evers NL 1 2007 info@dogfrisbee-dekempen.nl
Michel   Vierwind NL 1 2008 vierwinm@xs4all.nl
Patrick   Slagboom NL 1 2005 patrick@hondenschoolzwolle.nl
Bryan Honingh NL 1 2000 bryanhoningh@hotmail.com
Suzan van   Leeuwen NL 1 2009 Unknown
Joanne   Mulderije NL 1 2009 Unknown
Puck van der   Marel NL 1 2008 puck@amazingfrisbeedogs.nl
Kimmely van   Dijk NL 1 2009 kimmely25@hotmail.com
Linda de   Graaf NL 1 2009 ndegraaf@kabelfoon.nl
Jacqueline   Pilz DE 1 2010 jpilz@agility-team-cologne.de
Bastian   Schulze DE 1 2010 bschulze@agility-team-cologne.de
Joanna Klecha PL 1 2006 Unknown
Marzena Dominczak PL 1 2006 Unknown
Malgorzata Rusin PL 1 2006 Unknown
Krzysztof Tlaga PL 1 2006 Unknown
Agnieszka Tlaga PL 1 2006 Unknown
Justyna Wlodarczyk PL 1 2006 Unknown
Beata Banaszak PL 1 2006 Unknown
Michal Jarosz PL 1 2006 Unknown
Danuta Wozniak PL 1 2006 Unknown
Marta Zajac PL 1 2006 Unknown
Sylwia   Krawczyk PL 1 2007 sylwia@disckillers.com
Karolina   Nowak PL 1 2007 stereos@wp.pl
Agnieszka   Guba PL 1 2007 agnieszka@disckillers.com
Szymon Janik PL 1 2007 regis.szymon@wp.pl
Izabela   Klapinska PL 1 2007 iza243@wp.pl
Bartek Zych PL 1 2006 Unknown
Wanda   Krawczuk PL 1 2007 wkrawcauk@wp.pl
Iwona Gotab PL 1 2007 funtweety@wp.pl
Justina Damec PL 1 2007 tamaryszek@interia.pl
Monika   Piwowarczyk PL 1 2007 delfing@o2.pl
Urbaskovan   Marketa PL 1 2007 Unknown
Ewa Tukasik PL 1 2007 ewabajka45@wp.pl
Lukasz Kowa PL 1 2007 lukasz@disckillers.com
Veronika   Urbaskova CZ 1 2007 werrcaa@centrum.cz